Do czego przydaje się umiejętność samodzielnego tworzenia stron w WordPressie?

Rynek e-commerce z roku na rok rośnie w siłę. Mimo że Polska, na tle zachodnich, europejskich rynków nie prezentuje się imponująco, w roku 2020 nastąpił ogromny wzrost udziału e-commerce w gospodarce. Jak wskazuje „Raport 300Reserch”, w 2020 roku obroty tego rynku zwiększyły się o 1/3 w stosunku do roku ubiegłego. Czas pandemii pokazał, że jest to jedna z pewnych gałęzi gospodarki, taka, której przestój nie grozi. Dlatego obecnie profesjonalna, intuicyjna, strona internetowa jest podstawą każdego biznesu, bez względu na branżę.Kopiuj HTML Kopiuj tekst

Dlaczego warto samodzielnie tworzyć strony w WordPressie?

Rozwój biznesu online wymaga odpowiednich narzędzi. WordPress to CMS stworzony do budowania stron internetowych, który powinien poznać każdy początkujący przedsiębiorca i osoba, która planuje założyć lub rozwijać własny biznes.

Trochę nauki wystarczy, by samodzielnie swobodnie się w nim poruszać i tworzyć funkcjonalne strony internetowe.  Warto podkreślić, że tworzenie stron w WordPressie nie wymaga specjalistycznej wiedzy programistycznej ani graficznej. 

Stworzenie strony internetowej przez profesjonalistę to często ogromny wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Dlatego warto zainwestować w siebie i poznać CMS WordPress, aby móc samodzielnie rozwijać swoją działalność w sieci.

Kurs WordPress? Bardzo proszę!

Szkolenie online, które prowadzone jest przez indywidualnego trenera to najskuteczniejsza i najszybsza forma nauki tworzenia stron w WordPressie. A także inwestycja która zwraca się w bardzo krótkim czasie.

Zobacz szczegóły na wpwizard.pl/kurs-wordpress

Intensywny kurs WordPress polega na samodzielnym tworzeniu, krok po kroku, swojej pierwszej strony internetowej. Zajęcia są w 100% praktyczne. Każdemu kursantowi, zostaje przydzielony trener, który wskazuje po kolei wszystkie czynności, jakie należy wykonać, by strona została poprawnie skonfigurowana, zabezpieczona, zoptymalizowana i wyposażona w odpowiednie funkcjonalności.

WordPress daje swoim użytkownikom bardzo wiele możliwości skorzystania z dodatkowych wtyczek, które zwiększają użyteczność i atrakcyjność strony. Podczas szkolenia, uczestnik pozna techniki, które pozwalają dostosować stronę firmową, bloga, a nawet prosty sklep internetowy, do swoich potrzeb. Już podczas kursu, będzie możliwe samodzielne stworzenie pierwszej witryny od podstaw, a trener wskaże możliwości jej udoskonalania i rozbudowy w przyszłości.

Dzięki temu właściciel będzie miał pełną kontrolę nad zmianami i finalnym wyglądem swojej strony, bez konieczności uzależnienia od zewnętrznego wykonawcy.

Świat idzie naprzód, nie warto pozostawać w tyle. Każda firma, każdy projekt, a nawet pomysł  potrzebuje obecnie swojego miejsca w Internecie. Naucz się samodzielnie tworzyć strony internetowe na kursie WordPress.